Feldjahns-Ferienwohnung

Belangrijkste voorzieningen

  • 96 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    2-slaapkamer Feldjahns-Ferienwohnung Ahaus ligt op 20 minuten wandelen van de Kerk St. Mariä Himmelfahrt Alstätte. Dit 1-badkamer appartement voor 7 personen heeft een zonneterras en biedt accommodatie op afstand van 3 km van het Amtsvenn-Hundfelder Moor.

    Dit appartement van 96 m² ligt tevens op een rijafstand van 10 minuten van Gronau. De accommodatie is op rijafstand van 10 minuten vanaf het Witte Veen genesteld.

    Feldjahns-Ferienwohnung biedt uitzicht op de tuin en heeft een zitruimte en een woonkamer uitgerust met airconditioning. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken in het appartement. Verder is er een inloopdouche en een apart toilet beschikbaar.

    Feldjahns-Ferienwohnung beschikt over een complete keuken met een koelkast en een oven voor degenen, die zichzelf van eigen catering wensen te voorzien. De gasten kunnen ook een bus nemen van Gronauer Strasse busstation, dat op 100 meter afstand ligt om de rest van Ahaus te verkennen. Daarnaast zorgen sportactiviteiten zoals wandelen en fietsen voor meer afwisseling in de vrije tijd van de gasten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Feldjahns-Ferienwohnung Ahaus

    Feldjahns-Ferienwohnung biedt uitzicht op de tuin en heeft een zitruimte en een woonkamer uitgerust met airconditioning. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken in het appartement. Verder is er een inloopdouche en een apart toilet beschikbaar.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Feldjahns-Ferienwohnung Ahaus Voorzieningen foto Feldjahns-Ferienwohnung Ahaus Kamer foto Feldjahns-Ferienwohnung Ahaus Interieur foto Feldjahns-Ferienwohnung Ahaus Buitenkant foto Feldjahns-Ferienwohnung Ahaus Keuken foto Feldjahns-Ferienwohnung Ahaus Voorzieningen foto Feldjahns-Ferienwohnung Ahaus Voorzieningen foto Feldjahns-Ferienwohnung Ahaus Buitenkant foto Feldjahns-Ferienwohnung Ahaus Toiletten foto Feldjahns-Ferienwohnung Ahaus Faciliteiten foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 96 m²

    Type bed: 2 Queen Size Beds

    Meer informatie +

    Locatie bij Feldjahns-Ferienwohnung Ahaus

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Feldjahns-Ferienwohnung Ahaus

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Feldjahns-Ferienwohnung?
      Feldjahns-Ferienwohnung heeft een oppervlakte van 96 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Feldjahns-Ferienwohnung Ahaus